Home

Támadás Lovagol Racionalizálás olasz kupa közvetítés Alexander Graham Bell Blokkolni Mozgalom

Olasz Kupa: simán továbbjutott a Serie A sereghajtója - Nemzeti Sport

Olasz Kupa - Blikk

Olasz Kupa: 120 perc góltalanság után tizenegyesek döntöttek - Nemzeti Sport

Ma a TV-ben: Élőben a Napoli-Inter Olasz Szuperkupa-döntő, pályén az  Atlético Madrid is - Csakfoci.hu
Ma a TV-ben: Élőben a Napoli-Inter Olasz Szuperkupa-döntő, pályén az Atlético Madrid is - Csakfoci.hu

A Juventus nyerte az Olasz Kupát

Olasz Kupa: drámai meccsen jutott elődöntőbe a Fiorentina - Nemzeti Sport

Olasz Kupa: Milik triplázott, a Juventus simán legyőzte a Frosinonét a  negyeddöntőben! – videóval | Fociclub
Olasz Kupa: Milik triplázott, a Juventus simán legyőzte a Frosinonét a negyeddöntőben! – videóval | Fociclub

Olasz Kupa: milánói siker a döntőben – VIDEÓVAL | Fociclub

Egy 93. perces büntetővel döntetlenezett az Inter a Juvéval a Coppa Italia  elődöntőjében - Eurosport
Egy 93. perces büntetővel döntetlenezett az Inter a Juvéval a Coppa Italia elődöntőjében - Eurosport

A legfrissebb hírek és pletykák a Olasz Kupa 1-ról

Ma a TV-ben: Élőben az angol és a német bajnokik, valamint az Olasz Kupa-meccsek  - Csakfoci.hu
Ma a TV-ben: Élőben az angol és a német bajnokik, valamint az Olasz Kupa-meccsek - Csakfoci.hu

A magyar és az olasz kupa döntőjét is megnézhetjük | Új Szó | A szlovákiai  magyar napilap és hírportál
A magyar és az olasz kupa döntőjét is megnézhetjük | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

Olasz Kupa: a hosszabbításban fordítva ejtette ki a Bologna az Intert -  Nemzeti Sport
Olasz Kupa: a hosszabbításban fordítva ejtette ki a Bologna az Intert - Nemzeti Sport

Index - Futball - Futball - Buffon immáron a Chiesa család két tagjával is  kupagyőztes
Index - Futball - Futball - Buffon immáron a Chiesa család két tagjával is kupagyőztes

A Sport Tv-hez került az Olasz Kupa közvetítési joga | Rangadó

Szinte helyzet sem volt az Olasz Kupa milánói elődöntőjének első meccsén -  ORIGO
Szinte helyzet sem volt az Olasz Kupa milánói elődöntőjének első meccsén - ORIGO

Az AC Milan négy nap alatt másodszor is átlépett a Torinón

A botrányos rangadónak meglett a böjtje - eltiltások és pénzbüntetések a  Juve és az Inter oldalán is - Eurosport
A botrányos rangadónak meglett a böjtje - eltiltások és pénzbüntetések a Juve és az Inter oldalán is - Eurosport

Olasz Kupa: Nem bírt egymással a Milan és az Inter! – videóval | Fociclub

Olasz Kupa: súlyos büntetések a Juve és az Inter rangadója után - Nemzeti  Sport
Olasz Kupa: súlyos büntetések a Juve és az Inter rangadója után - Nemzeti Sport

Sport TV - Olasz Kupa élőben CSAK nálunk! Juventus – Milan: június 12.,  péntek 21:00, Sport2 Napoli – Inter: június 13., szombat 20:45, Sport1  Coppa Italia, döntő: június 17., szerda 20:30, Sport1 | Facebook
Sport TV - Olasz Kupa élőben CSAK nálunk! Juventus – Milan: június 12., péntek 21:00, Sport2 Napoli – Inter: június 13., szombat 20:45, Sport1 Coppa Italia, döntő: június 17., szerda 20:30, Sport1 | Facebook

Ma a TV-ben: Olasz Kupa-döntő, angol és spanyol bajnoki élőben - Csakfoci.hu