Eladó ezüst étkészlet | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Ezüst étkészlet, XIX. század, osztrák/magyar, antik ezüst: 2545 gr, dianás ezüst: 1589 gr | V. Kamara Árverés | Csók Antikvitás | 2011. 12. 19. hétfő 18:00 | axioart.com
Egyszemélyes ezüst evőeszköz készlet (5db) | 88. aukció | Csók Antikvitás | 2014. 03. 03. hétfő 18:00 | axioart.com
Licit.hu Ezüst evőeszköz 12 személyes 800-as korona fémjelzett. Antik Barokk Az ingyenes aukciós piactér - licit, aukció, árverés, eladás, eladó, vásárlás, adás, vétel, ad, vesz, apróhirdetés, bazár, új, használt, kínál, keres
Antik ezüst 12 személyes étkészlet | Tavaszi Művészeti Aukció | Bábel Art Galéria és Aukciósház | 2016. 05. 26. csütörtök 17:30 | axioart.com
ezüst evőeszköz készlet 6 személyes bécsi fazon 46 darabos (meghosszabbítva: 3263794382) - Vatera.hu