1J823 Antik erdélyi üveg ikon Krisztus a kereszten két anyal ábrázolással 46 x 37 cm
1J834 Antik erdélyi üveg ikon 46.5 x 37 cm - Ikonok, képes plakettek
Jelzés nélkül: Sárkányölő Szent György. Festett üvegikon. Fa keretben. 34×26,5 cm
Calaméo - Nagyházi Galéria és Aukciósház - 276. aukció első nap
Szent Miklós üvegikon XIX. század fa keretben - Vallás és spiritualizmus | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
1J830 Antik erdélyi üveg ikon Krisztus a kereszten két anyallal ábrázolva 47 x 37 cm
1J827 Antik erdélyi üveg ikon a kis Jézus és Páduai Szent Antal ábrázolás 46.5 x 36.5 cm - Ikonok, képes plakettek
1J824 Antik erdélyi üveg ikon a kis Jézus és Páduai Szent Antal ábrázolás 45 x 34 cm